Rozkład jazdy dla linii 2
(Niedziele)

Widok do druku Widok do druku
Rozklad jest ważny do

Kierunek: tam (Kazimierza Wielkiego -> Bącza Kunina - pętla)

1 1
179961 Kazimierza Wielkiego Widok Wyeksportuj do PDF 09:45
179964 Kościuszki Widok Wyeksportuj do PDF 09:47
179966 Jagiellońska - Planty Widok Wyeksportuj do PDF 09:48
179967 Aleja Wolności Widok Wyeksportuj do PDF 09:50
179968 Aleja Batorego Widok Wyeksportuj do PDF 09:52
179973 Dw. Aut. MPK st. 3 Widok Wyeksportuj do PDF 08:20 09:54
179874 Nawojowska - Traugutta Widok Wyeksportuj do PDF 08:22 09:57
179879 Nawojowska - Graniczna Widok Wyeksportuj do PDF 08:23 09:58
179877 Nawojowska - Grunwaldzka Widok Wyeksportuj do PDF 08:24 10:00
179875 Nawojowska - Zawada Szk. Muzyczna Widok Wyeksportuj do PDF 08:26 10:02
179872 Nawojowska - Zawada Szkoła Widok Wyeksportuj do PDF 08:27 10:03
179870 Nawojowska - Zawada Podlipie Widok Wyeksportuj do PDF 08:28 10:04
179590 Nawojowa - Skrzyżowanie Widok Wyeksportuj do PDF 08:30 10:06
179586 Nawojowa - Szkoła Widok Wyeksportuj do PDF
179570 Nawojowa Podkamienne Widok Wyeksportuj do PDF
179584 Nawojowa Podkamienne - Sklep Widok Wyeksportuj do PDF
179582 Nawojowa Podkamienne - Potok Widok Wyeksportuj do PDF
179579 Żeleźnikowa Mała Widok Wyeksportuj do PDF
179556 Żeleźnikowa Mała - Szkoła Widok Wyeksportuj do PDF
268256 Żeleźnikowa Mała pętla Widok Wyeksportuj do PDF
179578 Nawojowa - Urząd Gminy Widok Wyeksportuj do PDF 08:32 10:08
179576 Nawojowa - Kościół Widok Wyeksportuj do PDF 08:34 10:10
179574 Nawojowa - wyciąg Widok Wyeksportuj do PDF 08:35 10:12
179572 Bącza Kunina Widok Wyeksportuj do PDF 08:36 10:13
179569 Bącza Kunina - pętla Widok Wyeksportuj do PDF 08:37 10:15
Numer brygady 1 1
25 00092 Widok Wyeksportuj do PDF Kazimierza Wielkiego 09:45
25 00051 Widok Wyeksportuj do PDF Kościuszki 09:47
25 00071 Widok Wyeksportuj do PDF Jagiellońska - Planty 09:48
25 00031 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Wolności 09:50
25 00021 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Batorego 09:52
25 00013 Widok Wyeksportuj do PDF Dw. Aut. MPK st. 3 08:20 09:54
25 00601 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowska - Traugutta 08:22 09:57
25 00611 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowska - Graniczna 08:23 09:58
25 00621 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowska - Grunwaldzka 08:24 10:00
25 00631 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowska - Zawada Szk. Muzyczna 08:26 10:02
25 00641 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowska - Zawada Szkoła 08:27 10:03
25 00651 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowska - Zawada Podlipie 08:28 10:04
25 30011 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowa - Skrzyżowanie 08:30 10:06
25 30021 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowa - Szkoła
25 30031 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowa Podkamienne
25 30041 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowa Podkamienne - Sklep
25 30051 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowa Podkamienne - Potok
25 30061 Widok Wyeksportuj do PDF Żeleźnikowa Mała
25 30072 Widok Wyeksportuj do PDF Żeleźnikowa Mała - Szkoła
25 30073 Widok Wyeksportuj do PDF Żeleźnikowa Mała pętla
25 30141 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowa - Urząd Gminy 08:32 10:08
25 30151 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowa - Kościół 08:34 10:10
25 30161 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowa - wyciąg 08:35 10:12
25 30171 Widok Wyeksportuj do PDF Bącza Kunina 08:36 10:13
25 30182 Widok Wyeksportuj do PDF Bącza Kunina - pętla 08:37 10:15



Kierunek: z powrotem (Bącza Kunina - pętla -> Rynek)

1 1
179569 Bącza Kunina - pętla Widok Wyeksportuj do PDF 08:45 10:30
179571 Bącza Kunina Widok Wyeksportuj do PDF 08:47 10:32
179573 Nawojowa - wyciąg Widok Wyeksportuj do PDF 08:48 10:33
179575 Nawojowa - Kościół Widok Wyeksportuj do PDF 08:50 10:35
179577 Nawojowa - Urząd Gminy Widok Wyeksportuj do PDF 08:51 10:36
179589 Nawojowa - Skrzyżowanie Widok Wyeksportuj do PDF 08:53 10:38
179869 Nawojowska - Zawada Podlipie Widok Wyeksportuj do PDF 08:55 10:40
179871 Nawojowska - Zawada Szkoła Widok Wyeksportuj do PDF 08:56 10:41
179873 Nawojowska - Zawada Szk. Muzyczna Widok Wyeksportuj do PDF 08:58 10:43
179876 Nawojowska - Grunwaldzka Widok Wyeksportuj do PDF 09:00 10:45
179878 Nawojowska - Graniczna Widok Wyeksportuj do PDF 09:02 10:47
179880 Nawojowska - Traugutta Widok Wyeksportuj do PDF 09:03 10:48
179971 Dw. Aut. MPK st. 1 Widok Wyeksportuj do PDF 09:05 10:50
179974 Dw. Aut. MPK przyst. końcowy Widok Wyeksportuj do PDF
179970 Aleja Batorego Widok Wyeksportuj do PDF 09:07 10:52
179969 Aleja Wolności Widok Wyeksportuj do PDF 09:08 10:53
179963 Długosza - Planty Widok Wyeksportuj do PDF 09:10 10:55
179960 Rynek Widok Wyeksportuj do PDF 09:11 10:56
Numer brygady 1 1
18 30182 Widok Wyeksportuj do PDF Bącza Kunina - pętla 08:45 10:30
18 30172 Widok Wyeksportuj do PDF Bącza Kunina 08:47 10:32
18 30162 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowa - wyciąg 08:48 10:33
18 30152 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowa - Kościół 08:50 10:35
18 30142 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowa - Urząd Gminy 08:51 10:36
18 30012 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowa - Skrzyżowanie 08:53 10:38
18 00652 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowska - Zawada Podlipie 08:55 10:40
18 00642 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowska - Zawada Szkoła 08:56 10:41
18 00632 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowska - Zawada Szk. Muzyczna 08:58 10:43
18 00622 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowska - Grunwaldzka 09:00 10:45
18 00612 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowska - Graniczna 09:02 10:47
18 00602 Widok Wyeksportuj do PDF Nawojowska - Traugutta 09:03 10:48
18 00011 Widok Wyeksportuj do PDF Dw. Aut. MPK st. 1 09:05 10:50
18 00014 Widok Wyeksportuj do PDF Dw. Aut. MPK przyst. końcowy
18 00022 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Batorego 09:07 10:52
18 00032 Widok Wyeksportuj do PDF Aleja Wolności 09:08 10:53
18 00042 Widok Wyeksportuj do PDF Długosza - Planty 09:10 10:55
18 00081 Widok Wyeksportuj do PDF Rynek 09:11 10:56